Kontakt

Kontakt til Hou Lystbådehavn bedes primært rettet til havnefogeden, alternativt til et af bestyrelsesmedlemmerne. Benyt venligst kontaktformularen nederst.

Havnefoged:
Hans Lumholdt
Mobil: 23 82 17 55
Mail: havnefoged@hou-havn.dk

Formand.
Repræsentant fra Vikingerne
Krister Grafström
Telefon: 29 70 17 55
Mail: krister@hou-havn.dk

Næstformand
Repræsentant fra borgerforening.
Bo Erik Eiriksson
Telefon: 28 92 89 95

Kasserer.
Peter Bøge
Mail: peter@boge.nu
Telefon: 4010 7111

Sekretær
Ole Hammerholt 
Mail: ole@hou-havn.dk
Telefon:  21 96 94 15

Bestyrelsesmedlem
Repræsentant fra Kajakklubben.
Jens Bach Larsen
Jensbl@nordfiber.dk

Telefon: 2255 6096

Bestyrelsesmedlem 
Repræsentant fra Hou Bådelaug
Karsten Rude
Mail:  karsten@rude.nu
Telefon:  2338 1301

Bestyrelsesmedlem
Repræsentant fra Hou Jollelaug
Horst Wilken
Mail:  hwi@bakeandtake.dk
Telefon: 40955182

Du kan vælge denne kontaktformular, hvis du ikke ønsker at benytte din email. Husk at anføre tydelig afsender, hvis du ønsker en reaktion på din henvendelse.

Kontaktformular

3 + 15 =