Kontakt

Kontakt til Hou Lystbådehavn bedes primært rettet til havnefogeden, alternativt til et af bestyrelsesmedlemmerne. Benyt venligst kontaktformularen nederst.

Havnefoged:
Ansat
Frank Pedersen
Mail: havnefoged@hou-havn.dk
Telefon: 23 82 17 55

Formand.
Repræsentant fra Hou Jollelaug
Horst Aagaard Wilken
Mail:  horst@hou-havn.dk
Telefon: 40 95 51 82

Næstformand
Repræsentant fra Vikingerne
Krister Grafström
Mail: krister@hou-havn.dk
Telefon: 29 70 17 55

Kasserer.
demokratisk valgt medlem

Peter Bøge

Mail: peter@hou-havn.dk
Telefon: 40 10 71 11

Sekretær
demokratisk valgt medlem
Ole Hammerholt
 
Mail: ole@hou-havn.dk
Telefon:  21 96 94 15

Bestyrelsesmedlem 
Repræsentant fra Hou Bådelaug
Karsten Rude
Mail:  karsten@hou-havn.dk
Telefon:  23 38 13 01

Bestyrelsesmedlem
Repræsentant fra Kajakklubben.
Michael Hansen

Mail: michael@hou-havn.dk
Telefon: 22124415

Bestyrelsesmedlem
demokratisk valgt medlem
( ledig )

 

Du kan vælge denne kontaktformular, hvis du ikke ønsker at benytte din email. Husk at anføre tydelig afsender, hvis du ønsker en reaktion på din henvendelse.

Kontaktformular

12 + 5 =